HABERLER

Reysas GYO Türkiye'nin En Büyük Tarımsal Depo Alanını inşa ederek, Amerikalı müşterimiz Pioneer Tohumculuk'a teslim etmiştir. Söz konusu depo 46.946 m2'lik arsa üzerine asma katlarla birlikte 32.444 m2 olarak inşa edilmiştir.

Our Blog post image goes here

Şirketimiz portföyünde yer alan depolarımızın çatılarına Yeşil Lojistik kapsamında çatılarımızı değerlendirmek maksadı ile GES (Güneş Panelleri ile Elektrik Üretimi) Tesisi kurulmaya devam edilmektedir. Depo gelirlerimizi artırmak amacıyla depomuzda kullanılmak üzere, Antalya Serik'teki depomuzun çatısının üzerine 2.178 kW gücünde yeni GES Tesisi kurulmuştur. Bu tesis ile birlikte çatılarımızın üzerindeki GES Tesisi toplamı 17,34 MW gücüne ulaşmıştır.

Çevre duyarlılığı konusunda hassasiyetle faaliyetlerini yürüten lider firmalardan biri olarak, yaptığımız tüm yatırımlarda bu hassasiyeti göz önünde bulunduruyoruz. Buna istinaden depo çatısında güneş panelleri ile elektrik üretimi yapan Türkiye'de çatı üzerinde kurulmuş ilk ve en büyük GES tesisini hizmete alan firmayız. İzmir Torbalı, Adana Yüreğir, Adana Sarıçam, Antalya Serik, Kocaeli Çayırova’daki 2,7,10,12,15 nolu depolarımızın ve son olarak da İstanbul Tuzla Orhanlı 4,6 nolu depolarımızın çatısında GES tesislerimizi devreye aldık.

Our Blog post image goes here

Firma veya Kişisel Bilgiler