Yönetim ve Organizasyon

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Durmuş Döven​ Yönetim Kurulu Başkanı / İcracı
Egemen Döven​ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı / İcracı
Mehmet Alper Alptekin Yönetim Kurulu Üyesi / İcracı Olmayan
Ekrem Burcu Yönetim Kurulu Üyesi / İcracı Olmayan
Ali Murathan Dikel Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız)
Şeref Can Buladoğlu Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız)

 

ŞİRKET ÜST YÖNETİMİ
Durmuş Döven​ Yönetim Kurulu Başkanı
Özkan Yaman Genel Müdür

 

KOMİTELER
Şeref Can Buladoğlu Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanı / Bağımsız YK Üyesi
Ali Murathan Dikel Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi
Ekrem Burcu Riskin Erken Saptanması Komitesi Üyesi
Şeref Can Buladoğlu Denetim Komitesi Başkanı / Riskin Erken Saptanması Komitesi Başkanı
Emre Bayar Yatırımcı İlişkileri Md.

 

REYSAŞ GYO YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ÖZGEÇMİŞLERİ

Durmuş Döven

Reysaş GYO Yönetim Kurulu Başkanı

1980 yılında iş yaşamına atılan Durmuş Döven, önce Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesi ardından da Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümünü bitirmiştir. Maltepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi üzerine de Yüksek Lisans yapmıştır. 1990 yılında Reysaş Lojistik ve Taşımacılık firmasını kuran Durmuş Döven, lojistik sektöründen önce inşaat, ithalat, üretim gibi alanlarda faaliyet göstermiştir. Bu arada dikey entegrasyon ilkesine bağlı olarak birçok yeni yatırımı gerçekleştirmiştir. 18 Nisan 1961 yılında Ankara'da doğan Durmuş Döven evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilen Durmuş Döven, uçaklarla çok ilgili, pilotluğu ise bir tutkusu olarak tanımlamaktadır.

Egemen Döven

Reysaş GYO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

23 Nisan 1985 yılında Ankara’da doğan Egemen Döven, ilkokulu Büyük Kolej’de, ortaokulu Özel Bilkent Lisesinde ve liseyi de 2003 yılında TED’de bitirmiştir. Aynı yıl Koç Üniversitesi İşletme bölümüne başlayıp, 2007 yılında bölümünden Vehbi Koç Onur derecesi alarak mezun olmuştur. 2002 yılında Macaristan’ın Györ şehrinde Hödlmayer’de lojistik stajı yapıp, 2004 yılında bankacılık, finans ve hazine bölümlerinde HSBC’de çalışmıştır. 2005 yılında ise operasyon ve planlama bölümlerinde Adapazarı’ndaki Toyota Otomobil Fabrikasında çalışmıştır. 2007 yılından itibaren Reysas GYO şirketinde Yön. Krl.Üyeliği ve grup şirketlerinde de yöneticilik yapmaktadır. SET (Single Engine Turbine) lisansına sahip olan Egemen Döven Avrupa’da bu lisansa sahip sayılı pilotlardandır. İyi derecede İngilizce bilen Egemen Döven evli ve 3 çocuk babasıdır.

Mehmet Alper Alptekin

Reysaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi

1988 yılında Özel Kalamış Kolejini, 1992 yılında Marmara Üniversitesi Basın Yayın Fakültesini bitiren Sn. Alptekin eğitim hayatını 1992-1994 yılları arasında Amerikada devam etmiştir. 1995-2007 yılları arasında çeşitli ülkelere tekstil ihracatı yaparak iş hayatına başlayan Sn. Alptekin 2007 yılından itibaren Reysaş Grubunda Gayrimenkul Portföy yöneticisi olarak görev alırken 2023 yılı Mayıs ayında yönetim kurulu üyesi olarak atanmıştır.

Ekrem Burcu

Reysaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi

10 Temmuz 1960 yılında doğan Ekrem Burcu Hacettepe Üniversitesi İşletme bölümünü bitirmiştir. Bayındırlık Bakanlığı ve bağlı birimlerinde sırasıyla uzman, şube müdürü ve daire başkan vekilliği yapmıştır.2003 yılında kendi isteği ile Bayındırlık Bakanlığından emekli olmuştur. 2003 yılında Reysaş Lojistik grubunda çalışmaya başlayan Ekrem Burcu, Ankara Bölge Müdürlüğü ve Proje Koordinatörlüğü yapmıştır. Reysaş Lojistik ve Reysaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi olan Burcu, 2 çocuk babasıdır.

Ali Murathan Dikel

Reysaş GYO Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

28 Ağustos 1985 yılında İzmir'de doğan Ali Murathan Dikel, St.George Avusturya Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Lisans öğrenimini Sabancı Üniversitesi İng.Yönetim Bilimleri bölümünde tamamlamış, ardından Yüksek Lisansa Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Kültürü ve Edebiyatı bölümünde devam etmiştir. 2008 yılında Sütaş'ta Kurumsal İletişim bölümünde, 2006 yılında Coca Cola'da Pazarlama bölümünde görev almış, 2016 yılından itibaren de Hasbro'da Kıdemli Marka Müdürü görevinde çalışmaktadır. Ali Murathan Dikel iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Şeref Can Buladoğlu

Reysaş GYO Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

17 Nisan 1982 yılında İstanbul'da doğan Şeref Can Buladoğlu, Saint-Benoit Fransız Lisesi'nden sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde İşletme bölümünü bitirmiştir. İstanbul Turizm ve Mağzacılık'ta iş yaşantısına başlayan Buladoğlu, 2009-2013 yılları arasında da Dorukefe Gıda'da yönetici olarak çalışmıştır. 2013 yılından itibaren de ticaret ile uğraşmaktadır. Buladoğlu iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmekte olup, evli 1 çocuk babasıdır. 

Firma veya Kişisel Bilgiler