Yönetim ve Organizasyon

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Durmuş Döven​ Yönetim Kurulu Başkanı / İcracı
Egemen Döven​ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı / İcracı
Behzat Kaplan Yönetim Kurulu Üyesi / İcracı Olmayan
Ekrem Burcu Yönetim Kurulu Üyesi / İcracı Olmayan
Erem Ersoy Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız)
Şeref Can Buladoğlu Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız)

 

ŞİRKET ÜST YÖNETİMİ
Durmuş Döven​ Yönetim Kurulu Başkanı
Egemen Döven​ Genel Müdür
Alper Alptekin Portföy Yöneticisi
Ebru Ermurat Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi

 

KOMİTELER
Erem Ersoy Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanı / Denetim Komitesi Üyesi
Ebru Ermurat Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi
Ekrem Burcu Riskin Erken Saptanması Komitesi Üyesi
Şeref Can Buladoğlu Denetim Komitesi Başkanı / Riskin Erken Saptanması Komitesi Başkanı

 

REYSAŞ GYO YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ÖZGEÇMİŞLERİ

Durmuş Döven

Reysaş GYO Yönetim KuruluBaşkanı

1980 yılında iş yaşamına atılan Durmuş Döven, önce Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesi ardından da Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümünü bitirmiştir. Maltepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi üzerine de Yüksek Lisans yapmıştır. 1990 yılında Reysaş Lojistik ve Taşımacılık firmasını kuran Durmuş Döven, lojistik sektöründen önce inşaat, ithalat, üretim gibi alanlarda faaliyet göstermiştir. Bu arada dikey entegrasyon ilkesine bağlı olarak birçok yeni yatırımı gerçekleştirmiştir. 18 Nisan 1961 yılında Ankara'da doğan Durmuş Döven evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilen Durmuş Döven, uçaklarla çok ilgili, pilotluğu ise bir tutkusu olarak tanımlamaktadır.

Egemen Döven

Reysaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi

23 Nisan 1985 yılında Ankara’da doğan Egemen Döven, ilkokulu Büyük Kolej’de, ortaokulu Özel Bilkent Lisesinde ve liseyi de 2003 yılında TED’de bitirmiştir. Aynı yıl Koç Üniversitesi İşletme bölümüne başlayıp, 2007 yılında bölümünden Vehbi Koç Onur derecesi alarak mezun olmuştur. 2002 yılında Macaristan’ın Györ şehrinde Hödlmayer’de lojistik stajı yapıp, 2004 yılında bankacılık, finans ve hazine bölümlerinde HSBC’de çalışmıştır. 2005 yılında ise operasyon ve planlama bölümlerinde Adapazarı’ndaki Toyota Otomobil Fabrikasında çalışmıştır. 2007 yılından itibaren Reysas GYO şirketinde Yön. Krl.Üyeliği ve grup şirketlerinde de yöneticilik yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilen Egemen Döven evli ve 3 çocuk babasıdır.

Behzat Kaplan

Reysaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi

4 Eylül 1971 yılında doğan Behzat Kaplan 1993 yılında Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliğini bitirmiştir. Çeşitli kurumlarda yaklaşık 23 sene Mekanik ve İnşaat Koordinatörlüğü yapan Kaplan, İngilizce ve Flemenkçe bilmektedir. Reysaş Lojistik ve Reysas GYO Yönetim Kurulu Üyesi olan Behzat Kaplan evli ve 1 çocuk babasıdır.

Ekrem Burcu

Reysaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi

10 Temmuz 1960 yılında doğan Ekrem Burcu Hacettepe Üniversitesi İşletme bölümünü bitirmiştir. Bayındırlık Bakanlığı ve bağlı birimlerinde sırasıyla uzman, şube müdürü ve daire başkan vekilliği yapmıştır.2003 yılında kendi isteği ile Bayındırlık Bakanlığından emekli olmuştur. 2003 yılında Reysaş Lojistik grubunda çalışmaya başlayan Ekrem Burcu, Ankara Bölge Müdürlüğü ve Proje Koordinatörlüğü yapmıştır. Reysaş Lojistik ve Reysaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi olan Burcu, 2 çocuk babasıdır.

Erem Ersoy

Reysaş GYO Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

26 Temmuz 1983 yılında Istanbul’da doğan Erem Ersoy, Saint-Benoit Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Lisans öğrenimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye bölümünde tamamlamış, ardından Yüksek Lisansa Bahçeşehir Üniversitesi Genel İşletme (MBA) bölümünde devam etmiştir. 2005 yılında Nike Türkiye’de Sales Support, 2006 yılında Equipment Merchandiser pozisyonunda, 2009 yılında da Sales Account Executive görevlerinde bulunmuştur. Askerlik sonrası NSW NOS Sales Account Executive olarak Nike Türkiye firmasına geri dönmüş olup, 2014 tarihinden itibaren de Tommy Hilfiger firmasında Key Account Manager pozisyonunda çalışmaktadır. Erem Ersoy Reysaş GYO’nun Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Şeref Can Buladoğlu

Reysaş GYO Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

17 Nisan 1982 yılında İstanbul'da doğan Şeref Can Buladoğlu, Saint-Benoit Fransız Lisesi'nden sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde İşletme bölümünü bitirmiştir. İstanbul Turizm ve Mağzacılık'ta iş yaşantısına başlayan Buladoğlu, 2009-2013 yılları arasında da Dorukefe Gıda'da yönetici olarak çalışmıştır. 2013 yılından itibaren de ticaret ile uğraşmaktadır. Buladoğlu iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmekte olup, evli 1 çocuk babasıdır. 

Firma veya Kişisel Bilgiler